ABB s.r.o.

Společnost ABB, s.r.o. je přední světová firma poskytující technologie pro energetiku a automatizaci.

Popis

„Prostory nové i staré haly jsou vytápěny teplovzdušnými jednotkami Robur řady F1 a řady K s modulovaným výkonem hořáku. Kvůli úspoře nákladů na vytápění jsme pořídili do obou hal centrální regulaci, která nám poskytuje celkový přehled o všech jednotkách a umožňuje pohodlné ovládání z jednoho místa. Pro ještě vyšší úsporu energií jsme navíc nechali nainstalovat vzduchové vratové clony, zabraňující úniku teplého vzduchu.“

Typ objektu:
výrobní haly 
Nástěnné vytápěcí jednotky Robur: 110 ks
Vratové clony R4S:  20 ks

 

 

Technické parametry

Typ: Vytápění
Zdroj energie: Tradiční technologie
Země: Česká republika
Kraje: Jihomoravský kraj
Výkon kW: nad 120 kW
Technologie: Nástěnné vytápěcí jednotky na plyn

Produkty

Teplovzdušná plynová jednotka řada F1

Teplovzdušná plynová jednotka řada F1

Nejrozšířenější průmyslové teplovzdušné plynové jednotky. V České republice více než 22 tisíc nainstalovaných kusů. Osvědčená a roky prověřená technologie pro vytápění autodílen, servisů, průmyslových a sportovních hal a tělocvičen. Tradiční, oblíbené a moderní vytápění.

Teplovzdušná plynová jednotka řada K

Teplovzdušná plynová jednotka řada K

Komfortní teplovzdušná plynová jednotka řady K nabízí kontinuální modulaci tepelného výkonu na základě aktuálních teplotních parametrů okolního prostředí.

Vratová clona R4S -

Vratová clona R4S

Otevírání a zavírání průmyslových vrat je nutnou součástí provozu objektů umožňující průchod osob a přepravu materiálu. Současně však dochází ke snižování vnitřní teploty objektu až o několik stupňů. To má vliv na snížení tepelné pohody a růst nákladů na vytápění. Osazením elektrických vratových clon R4S lze předejít únikům tepla a uspořit.

X
Robur logo

Nezávazná poptávka