ABB s.r.o.

Společnost ABB, s.r.o. je přední světová firma poskytující technologie pro energetiku a automatizaci.

Popis

„Prostory nové i staré haly jsou vytápěny teplovzdušnými jednotkami Robur řady F1 a řady K s modulovaným výkonem hořáku. Kvůli úspoře nákladů na vytápění jsme pořídili do obou hal centrální regulaci, která nám poskytuje celkový přehled o všech jednotkách a umožňuje pohodlné ovládání z jednoho místa. Pro ještě vyšší úsporu energií jsme navíc nechali nainstalovat vzduchové vratové clony, zabraňující úniku teplého vzduchu.“

Typ objektu:
výrobní haly 
Nástěnné vytápěcí jednotky Robur: 110 ks
Vratové clony R4S:  20 ks

 

 

Technické parametry

Typ: Vytápění
Zdroj energie: Tradiční technologie
Země: Česká republika
Kraje: Jihomoravský kraj
Výkon kW: nad 120 kW
Technologie: Nástěnné vytápěcí jednotky na plyn

Produkty

Teplovzdušná plynová jednotka řada F1

Teplovzdušná plynová jednotka řada F1

Z důvodu zpřísnění legislativních požadavků na emise spotřebičů firma ROBUR S.p.A. ukončuje začátkem roku 2017 výrobu jednotek řady F1. Řada F1 bude zcela nahrazena novou řadou plynových vytápěcích jednotek ROBUR NEXT. Poslední kusy skladem v Popůvkách.

F1 jsou doposud nejrozšířenější průmyslové teplovzdušné plynové jednotky. V České republice více než 22 tisíc nainstalovaných kusů. Osvědčená a roky prověřená technologie pro vytápění autodílen, servisů, průmyslových a sportovních hal a tělocvičen. Tradiční, oblíbené a moderní vytápění.

Teplovzdušná plynová jednotka řada K

Teplovzdušná plynová jednotka řada K

Komfortní teplovzdušná plynová jednotka řady K nabízí kontinuální modulaci tepelného výkonu na základě aktuálních teplotních parametrů okolního prostředí.

Vratová clona R4S -

Vratová clona R4S

Otevírání a zavírání průmyslových vrat je nutnou součástí provozu objektů umožňující průchod osob a přepravu materiálu. Současně však dochází ke snižování vnitřní teploty objektu až o několik stupňů. To má vliv na snížení tepelné pohody a růst nákladů na vytápění. Osazením elektrických vratových clon R4S lze předejít únikům tepla a uspořit.

X
Robur logo

Nezávazná poptávka