Duve ČR s.r.o.

Společnost DUVE ČR s.r.o. je firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti 3D tváření, lisování a svařování. Firma zajišťuje dodávky pro obory strojírenského průmyslu, stavebních upevňovacích prvků a především pro obory automobilového průmyslu, kam dodává 90 % svojí produkce.

Popis

Nová tovární hala firmy DUVE ČR s.r.o., která vznikla v Příbrami je vytápěna teplovzdušnými jednotkami Robur řada F1. S ohledem na komfort a efektivitu vytápění je v hale rozmístěno deset cirkulačních, teplovzdušných jednotek Robur F1 21 pro potřebu vytápění výrobní a skladové části.
Pro potřebu nuceného větrání jsou dále instalovány tři teplovzdušné jednotky Robur F1 31, které jsou osazeny směšovací komorou. To umožňuje přívod čerstvého vzduchu zvenčí do vytápěného prostoru a jeho úpravu. Celkový instalovaný výkon teplovzdušných jednotek je 294 kW.

„Jednotky Robur řady F1 jsme pořídili díky možnosti instalovat jeden vytápěcí systém a zajistit zároveň vytápění i větrání na základě hygienických požadavků na výměnu vzduchu v prostoru“

Teplovzdušný agregát F1 31 - 3 × (28kW) - jednotky jsou osazeny směšovací komorou pro potřebu nuceného větrání
Teplovzdušný agregát F1 21 - 10 × (21kW)

Celkový instalovaný výkon: 294 kW
Médium: zemní plyn
Větrání: 84 kW

 

 

 

Technické parametry

Typ: Vytápění
Zdroj energie: Tradiční technologie
Země: Česká republika
Kraje: Středočeský kraj
Výkon kW: nad 120 kW
Technologie: Nástěnné vytápěcí jednotky na plyn

Produkty

Teplovzdušná plynová jednotka řada F1

Teplovzdušná plynová jednotka řada F1

Z důvodu zpřísnění legislativních požadavků na emise spotřebičů firma ROBUR S.p.A. ukončuje začátkem roku 2017 výrobu jednotek řady F1. Řada F1 bude zcela nahrazena novou řadou plynových vytápěcích jednotek ROBUR NEXT. Poslední kusy skladem v Popůvkách.

F1 jsou doposud nejrozšířenější průmyslové teplovzdušné plynové jednotky. V České republice více než 22 tisíc nainstalovaných kusů. Osvědčená a roky prověřená technologie pro vytápění autodílen, servisů, průmyslových a sportovních hal a tělocvičen. Tradiční, oblíbené a moderní vytápění.

X
Robur logo

Nezávazná poptávka