Auto Hájek s.r.o.

Hlavním oborem činnosti Auto Hájek s.r.o. je od vzniku společnosti  poskytování dopravních služeb v oblasti tuzemské a mezinárodní přepravy volně ložených komodit do většiny evropských zemí.

V servisním středisku v Tuklatech firma dále zajišťuje komplexní služby pro servis nákladních i osobních automobilů.

Popis

Administrativní část a částečně i servisní část je vytápěna sestavou elektrických tepelných čerpadel v provedení vzduch/voda. Provozní část je doplněna o 8 ks teplovzdušných jednotek ROBUR řada F1. Tyto nekompenzují celou tepelnou ztrátu objektu, ale zajišťují rychlý a hospodárný zátop při přechodu ze snížené teploty na požadovanou pracovní teplotu.

Taktéž slouží jako rychlý způsob jak kompenzovat tepelnou ztrátu větráním při najíždění automobilů do prostoru servisu, při nutnosti otevřených vrat.

 

Technické parametry

Typ: Vytápění
Zdroj energie: Tradiční technologie
Země: Česká republika
Kraje: Jihomoravský kraj
Výkon kW: nad 120 kW
Technologie: Nástěnné vytápěcí jednotky na plyn

Produkty

Teplovzdušná plynová jednotka řada F1

Teplovzdušná plynová jednotka řada F1

Z důvodu zpřísnění legislativních požadavků na emise spotřebičů firma ROBUR S.p.A. ukončuje začátkem roku 2017 výrobu jednotek řady F1. Řada F1 bude zcela nahrazena novou řadou plynových vytápěcích jednotek ROBUR NEXT. Poslední kusy skladem v Popůvkách.

F1 jsou doposud nejrozšířenější průmyslové teplovzdušné plynové jednotky. V České republice více než 22 tisíc nainstalovaných kusů. Osvědčená a roky prověřená technologie pro vytápění autodílen, servisů, průmyslových a sportovních hal a tělocvičen. Tradiční, oblíbené a moderní vytápění.

X
Robur logo

Nezávazná poptávka