MŮJ ROBUR

MŮJ ROBUR

MŮJ ROBUR =JEDINEČNÁ SLUŽBA PROVOZOVATELŮM

  SE DVĚMA ROČNÍMI PROHLÍDKAMI ZDARMA

Prodejem teplovzdušných plynových jednotek Robur pro nás péče a zájem o zákazníka nekončí. Naopak, díky našim letitým zkušenostem a organizovanému servisnímu zázemí Vám umíme nabídnout víc než ostatní.

SERVISNÍ PROGRAM MŮJ ROBUR zahrnuje od chvíle uvedení do provozu:

  • 2 PRAVIDELNÉ ROČNÍ PROHLÍDKY ZDARMA
  • DALŠÍ ROČNÍ PROHLÍDKY ZA VÝHODNÉ SMLUVNÍ CENY
  • SERVISNÍ VÝJEZDY A OPRAVY ZDARMA PO DOBU 5TI LET (PODMÍNĚNO KONÁNÍM PROHLÍDEK)

O nově zakoupené Robury, námi uvedené do provozu, se Vám postaráme včetně dvou neplacených pravidelných prohlídek zcela zdarma a ještě po další období můžete čerpat servisních výhod servisního programu MŮJ ROBUR.

Za případné opravy totiž  nezaplatíte v prvních 5 letech ani korunu v případě, že necháte jednou ročně svůj ROBUR profesionálně prohlédnout naším servisním technikem (pravidelná roční prohlídka na plynový spotřebič). V dalších letech po skončení pětiletého servisního programu se pak účtují výhodnější smluvní ceny oproti ceníku, přičemž intervaly prohlídek jsou zachovány.

A CO PRO TO MUSÍ UDĚLAT PROVOZOVATEL? 

Nainstalovat  nově zakoupenou jednotku Robur v souladu s návodem a nechat si ji odborně zprovoznit naším servisním technikem. Pokud je vše v pořádku, může pak provozovatel  PŘEJÍT ROVNOU K ŽÁDOSTI O SLUŽBU.

V dalším kroku mu bude z našeho obchodního oddělení odeslán návrh servisní smlouvy, který v případě uzavření zajišťuje poskytování výše uvedeného servisního programu.

 

 

 

 

 

 

 

 

X
Robur logo

Nezávazná poptávka