Reference - plynová tepelná čerpadla

Vysoce efektivní a spolehlivá plynová tepelná čerpadla Robur. Naše reference zahrnují sestavy tepelných absorpčních čerpadel GAHP-A (VZDUCH/VODA)kombinované jednotky GITIÉ AHAY, sestavy tepelných čerpadel kombinující různé druhy zdrojů vytápění i absorpční tepelné čerpadlo GAHP-WS (VODA/VODA). Produkty Robur využívají velké společnosti a organizace, na vytápění i chlazení průmyslových závodů, komerčních budov, administrativních center a rezidenčních komplexů.

Naše plynová tepelná čerpadla jsou navržena tak, aby dosáhly maximální učinnosti, při co nejmenší spotřebě energie. Mají také velkou tepelnou účinnost. U tepelných čerpadel GAHP-A vzduch/voda je to přes 165 % a voda/voda GAHP-WS má až 244 %. Snažíme se využívat energii s maximální efektivitou.

Díky inteligentnímu řízení a modulování jednotek dosahujeme optimálního využití energie a minimalizujeme firmám náklady. Naše plynová tepelná čerpadla dokáží vytápět bez zbytečných ztrát, což znamená, že každá váš investovaná koruna se promění na teplo.

Začněte využívat výhod moderních plynových tepelných čerpadel a zjistěte, jak můžete úspěšně snižovat náklady na vytápění. Přečtěte si více o našich realizacích a zjistěte, jak mohou plynová tepelná čerpadla Robur zefektivnit vytápění i u vás.


X
Robur logo

Nezávazná poptávka