Reference - průmyslové vytápění hal

Naše teplovzdušné plynové jednotky pro průmyslové vytápění hal si získaly důvěru mnoha spokojených zákazníků. Mezi naše nejvýznamnější reference patří velké průmyslové objekty, logistická centra, sportovní haly i kulturní zařízení, kde jsme nainstalovali naše systémy vytápění.

Přečtěte si více o našich referencích průmyslového vytápění hal a přesvědčte se, že teplovzdušné plynové jednotky Robur mohou vytopit i vaše firemní prostory. Kvalitu a spolehlivost našich produktů si můžete prohlédnout na konkrétních případových studiích níže.

Teplovzdušné tepelné jednotky mají vysokou tepelnou účinnost a úsporu. Tepelná účinnost u teplovzdušné plynové jednotky Robur NEXT R je 94% a u jednotky Robur NEXT G je to až 106% (úspora až 25% oproti alternativním zdrojům). Díky efektivnímu využití plynu a nízké spotřebě elektrické energie kvůli kondenzaci a inteligentnímu řízení, jsme schopni poskytnout optimální tepelný komfort, za co nejnižší náklady na vytápění.

Haly, kde musí být často otevřené dveře, využívají vratové clony R4S aby se zabránilo zbytečnému úniku tepla a zvyšování nákladů na vytápění.


Prohlédněte si reference vytápění hal produkty Robur.

X
Robur logo

Nezávazná poptávka