Astroprint s.r.o.

Tiskárna ASTROPRINT s.r.o. byla založena v roce 2001 jako ofsetová, archová tiskárna a nabízí řadu služeb, mj. flexotisk, ofsetový tisk a digitální tisk, které provádí za pomoci nejmodernějších technologií.
Pro tiskoviny zajišťují i povrchové úpravy-disperzní lakování, laminování i celoplošné a parciální UV lakování.
V nové výrobní hale v Úmyslovicích,  kde jsou instalovány teplovzdušné jednotky Robur,  provozují technologii flexotisku a laminace.

Popis

S ohledem na komfort vytápění a kontrolu provozních nákladů byly v hale v Úmyslovicích instalovány modulované, kondenzační jednotky Robur. Vytápění zajišťují tři  teplovzdušné jednotky Robur – G30, jejichž celkový instalovaný výkon činí 87,6kW. Díky kondenzační technologii je zajištěno účinnější spalovaní zemního plynu, které snižuje provozní náklady na vytápění haly. Komfort vytápění je zajištěn plynulou modulací jednotky, která je schopna reagovat na aktuální potřebu tepla v hale.

 „Jednotky Robur řady G jsme instalovali z důvodu jejich maximální úspory na provozních nákladech, z důvodu absence plynové přípojky provozujeme LPG hospodářství“

Teplovzdušný, kondenzační agregát G30  - 3x (29,2 kW)
Teplovzdušný agregát F1 21 - 3 × (21 kW)

Celkový instalovaný výkon:
150 kW
Médium:
LPG
Větrání: ne 


 

Technické parametry

Typ: Vytápění
Zdroj energie: Tradiční technologie
Země: Česká republika
Kraje: Středočeský kraj
Výkon kW: nad 120 kW
Technologie: Nástěnné vytápěcí jednotky na plyn

Produkty

Teplovzdušná plynová jednotka řada G

Teplovzdušná plynová jednotka řada G

Kondenzační modulované agregáty využívají plyn maximálně šetrným způsobem s účinností spalování  až 105 %. Kondenzační technologie je v kategorii nástěnného vytápění nejúspornější volbou.

X
Robur logo

Nezávazná poptávka