Duve ČR s.r.o.

Společnost DUVE ČR s.r.o. je firma s dlouholetými zkušenostmi v oblasti 3D tváření, lisování a svařování. Firma zajišťuje dodávky pro obory strojírenského průmyslu, stavebních upevňovacích prvků a především pro obory automobilového průmyslu, kam dodává 90 % svojí produkce.

Popis

Nová tovární hala firmy DUVE ČR s.r.o., která vznikla v Příbrami je vytápěna teplovzdušnými jednotkami Robur řada F1. S ohledem na komfort a efektivitu vytápění je v hale rozmístěno deset cirkulačních, teplovzdušných jednotek Robur F1 21 pro potřebu vytápění výrobní a skladové části.
Pro potřebu nuceného větrání jsou dále instalovány tři teplovzdušné jednotky Robur F1 31, které jsou osazeny směšovací komorou. To umožňuje přívod čerstvého vzduchu zvenčí do vytápěného prostoru a jeho úpravu. Celkový instalovaný výkon teplovzdušných jednotek je 294 kW.

„Jednotky Robur řady F1 jsme pořídili díky možnosti instalovat jeden vytápěcí systém a zajistit zároveň vytápění i větrání na základě hygienických požadavků na výměnu vzduchu v prostoru“

Teplovzdušný agregát F1 31 - 3 × (28kW) - jednotky jsou osazeny směšovací komorou pro potřebu nuceného větrání
Teplovzdušný agregát F1 21 - 10 × (21kW)

Celkový instalovaný výkon: 294 kW
Médium: zemní plyn
Větrání: 84 kW

 

 

 

Technické parametry

Typ: Vytápění
Zdroj energie: Tradiční technologie
Země: Česká republika
Kraje: Středočeský kraj
Výkon kW: nad 120 kW
Technologie: Nástěnné vytápěcí jednotky na plyn
X
Robur logo

Nezávazná poptávka