PORG Ostrava, základní škola a gymnázium

Instalace se vzdáleným dohledem

PORG je prestižní pětitřídní základní škola a osmileté gymnázium situované v Ostravě Vítkovicích. Moderní komplex základní školy a gymnázia je pro svoji kvalitu a formu výuky vyhledávaným školním ústavem.

Popis

Střecha budovy školní kuchyně je osazena kaskádou plynových absorpčních tepelných čerpadel Robur GAHP A-HT S a dvěma kondenzačními kotli Robur AY 00-120. Oranžovo-šedý design tepelných čerpadel GAHP a jejich nenápadné umístění nenarušuje moderní vzhled budovy školy. Distribuce  tepla je efektivně zajištěna podlahovým topením a nízkoteplotními radiátory.
 
Kaskáda více jednotek GAHP, tzv. link, je z výroby připravený celek, hydraulicky a datově propojený, což umožňuje jeho snadnou integraci do stávajícího vytápěcího systému objektu. Snadná manipulace s takovýmto uskupením zjednodušuje a urychluje samotnou instalaci. Při umístění na střechu nebývá zapotřebí rozsáhlých stavebních úprav.

Počet jednotek: 3 × GAHP A HT S + 2 × AY 00-120
Výkon tepelných čerpadel: 110 kW
Celkový výkon: 180 kW
Technické parametry

Instalace se vzdáleným dohledemTyp: Vytápění
Zdroj energie: Využívající obnovitelné zdroje
Země: Česká republika
Kraje: Olomoucký kraj
Výkon kW: od 50 kW do 120 kW
Technologie: Plynová absorpční tepelná čerpadla GAHP

Produkty

Absorpční tepelné čerpadlo GAHP-A (vzduch/voda)

Absorpční tepelné čerpadlo GAHP‑A (vzduch/voda)

Unikátní absorpční plynové tepelné čerpadlo využívající zemního plynu a nízkopotenciální energie ze vzduchu. Technologie vhodná pro vytápění a přípravu teplé vody zejména pro bytové domy, administrativní objekty a stavby s multifunkčním využitím.

Energetická třída: A+

 

X
Robur logo

Nezávazná poptávka